ePUAP

W celu dostarczenia do naszego żłobka dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem https://epuap.gov.pl/wps/portal

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Kobierzyckiego Zespołu Żłobków.

Elektroniczna skrzynka podawczapozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

Adres skrytki na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP):KOBIERZYCKI ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW (KZZKobierzyce)

Na przedmiotowy adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP będą mogli przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru „Pismo ogólne” udostępnianego przez usługę powszechną o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, która jest dostępna dla zalogowanego użytkownika na portalu ePUAP

Elektroniczna skrzynka podawcza Kobierzyckiego Zespołu Żłobków zawiera jeden formularz elektroniczny pn. Pismo ogólne do podmiotu publicznego. Za jego pomocą załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji placówki.

Skip to content